Konkurs dla studentów – wygraj dwutygodniowy pobyt w Estonii

przygotuj opis ciekawego wdrożenia i wyjedź w wakacje na dwutygodniową Szkołę Letnią do Tallina. Zgłoś się do konkursu już teraz, uporaj z sesją, a opis przygotuj do 22 marca.

O co dokładnie chodzi?

Przygotuj opisy wdrożeń nowoczesnych rozwiązań w administracji publicznej i samorządowej, który wzbogaci bazę wiedzy na egov2.eu. Inspiracje znajdziesz właśnie na egov2.eu, a szczegóły organizacyjne – w Regulaminie konkursu.

Zgłoszenie do udziału w konkursie prześlij do 21 lutego b.r., a swoje opisy do 22 marca b.r. na adres kierownika projektu, Aleksandry Turczyn – aturczyn@wse.krakow.pl

Zapraszamy do udziału w Konkursie!

…a także do lektury „E-government 2.0 w praktyce. Casebook-studia przypadków”. To inspirujący zbiór studiów przypadków, przygotowany pod redakcją Aleksandry Turczyn przez ekspertów z międzynarodowego zespołu projektowego. Casebook znakomicie spełnia rolę zarówno podręcznika dla studentów kształcących się w obszarze e-administracji, jak i zachęca szersze grono odbiorców zainteresowanych tematyką, do podejmowania ryzyka innowacji społecznej i politycznej, wskazując na wykorzystanie nowych technologii i uznawanych praktyk życia publicznego. Publikacja składa się z 10 studiów przypadków opisujących ciekawe rozwiązania w dziedzinie e-administracji głównie na gruncie polskim i estońskim ale można też znaleźć kilka wdrożeń międzynarodowych. Niewątpliwą zaletą casebooka jest jego angielski odpowiednik oraz możliwość pobrania pliku w dogodnej formie PDF, e-PUB lub MOBI.

 

e-gov_2-0_casebook_pl

Leave A Comment?